Asmodee Star Wars Legion Chewbacca Operative Exp. - EN
- EAN: 0841333106430
- Categorie(n): Trading Card
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 06:31:43 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg de onverschrokken Chewbacca toe aan je Rebel leger met de Chewbacca Operative Expansion van Asmodee Star Wars Legion. Als de trouwe metgezel van Han Solo is Chewbacca niet bang om zijn vrienden te volgen in de strijd. Met zijn immense kracht en persoonlijke band met iconische helden als Solo, Luke Skywalker en Leia Organa, is hij een natuurlijke keuze om als commandant op het slagveld te dienen. De set bevat een gedetailleerde, onbeschilderde miniatuur van Chewbacca met zijn kenmerkende bowcaster, klaar voor de strijd.
Naast de prachtige miniatuur bevat de uitbreiding drie upgradekaarten om Chewbacca en je andere eenheden voor te bereiden op gevechten. De drie commandokaarten voegen meer variatie toe aan je hand, waardoor Chewbacca kan samenwerken met de drie Rebel commandanten. Met deze set kun je Chewbacca zij aan zij laten strijden met je vrienden en cruciale doelstellingen veroveren op het slagveld.
De Chewbacca Operative Expansion heeft een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 12 jaar. Het is geschikt voor zowel jongens als meisjes en kan gespeeld worden door één speler. De speelduur is ongeveer 30 minuten. De verpakking heeft een breedte van 91 mm, hoogte van 64 mm, lengte van 168 mm en weegt 83 g.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Asmodee Star Wars Legion Chewbacca Operative Exp. - EN kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee Star Wars Legion Chewbacca Operative Exp. - EN te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee Star Wars Legion Chewbacca Operative Exp. - EN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Asmodee Star Wars Legion Chewbacca Operative Exp. - EN is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 15,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Asmodee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00079606 |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speeltijd | 30 minuut |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelsoort | Trading cards |
| Taal spel | Nederlands |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 91 mm |
| Verpakking hoogte | 64 mm |
| Verpakking lengte | 168 mm |
| Verpakkingsgewicht | 83 g |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0841333106430 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee Star Wars Legion Chewbacca Operative Exp. - EN aankoopt