Asmodee SCOD0035 bordspel Kaartspel Accumulating
- EAN: 3558380071044
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Asmodee SCOD0035 bordspel Kaartspel Accumulating kunnen kinderen en volwassenen genieten van een spannend geluksspel. Het spel wordt geleverd met een Nederlandse handleiding en heeft een verpakking van 0.25 kg karton. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 4 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar, is dit spel geschikt voor een breed publiek. Het kan gespeeld worden door 1 tot 6 spelers en vereist geen batterijen. Daarnaast is het spel voorzien van een zichtbare CE-markering en valt het onder film & series merchandise, maar is geen fan merchandise. De verpakking heeft afmetingen van 5 cm x 5 cm x 5 cm en kan worden gevoed via USB, zonder de noodzaak van internetverbinding of een speciale app voor volledige functionaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Asmodee SCOD0035 bordspel Kaartspel Accumulating kopen voor de prijs van € 32,44. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee SCOD0035 bordspel Kaartspel Accumulating te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee SCOD0035 bordspel Kaartspel Accumulating bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,78 voor Asmodee SCOD0035 bordspel Kaartspel Accumulating is gemeten op 03-04-2025. De hoogste prijs was € 32,44 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 7,66. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SCOD0035 |
| EAN | 3558380071044 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3558380071044 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee SCOD0035 bordspel Kaartspel Accumulating aankoopt