Asmodee Neuroshima Convoy 2.0 - EN
- EAN: 5908310266978
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Asmodee Neuroshima Convoy 2.0 - EN is een educatief spel met een speeltijd van 30 minuten, geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Dit spel, van het merk Asmodee, wordt aanbevolen voor spelers vanaf 3 jaar oud tot een maximum van 12 jaar oud. Het heeft een standaard editie en is verpakt in karton met een gewicht van 1 kg. De verpakking heeft afmetingen van 300 mm breed, 100 mm hoog en 300 mm lang. Voor dit spel is geen app nodig voor volledige functionaliteit en het kan niet zelfstandig met internet verbinden. Bovendien is het geschikt voor één speler en bevat het geen personages. Het EAN-nummer van dit product is 5908310266978.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Asmodee Neuroshima Convoy 2.0 - EN kopen voor de prijs van € 24,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee Neuroshima Convoy 2.0 - EN te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee Neuroshima Convoy 2.0 - EN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,00 voor Asmodee Neuroshima Convoy 2.0 - EN is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00077707 |
| EAN | 5908310266978 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5908310266978 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee Neuroshima Convoy 2.0 - EN aankoopt