Asmodee Magic The Gathering speelkaarten Teenage Mutant Ninja Turtles box.
- EAN: 0195166308029
- Categorie(n): Trading Card
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 05:54:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap binnen in de betoverende wereld van de Teenage Mutant Ninja Turtles met de Asmodee Magic The Gathering speelkaarten box! Deze boosterbox bevat maar liefst 30 Play Boosters, elk gevuld met 14 unieke kaarten die jou meenemen op een magische avontuur. Verzamel iconische helden en schurken uit vier decennia Turtle-mania en bouw jouw eigen krachtige deck om te strijden tegen vrienden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Asmodee Magic The Gathering speelkaarten Teenage Mutant Ninja Turtles box. kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee Magic The Gathering speelkaarten Teenage Mutant Ninja Turtles box. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee Magic The Gathering speelkaarten Teenage Mutant Ninja Turtles box. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor Asmodee Magic The Gathering speelkaarten Teenage Mutant Ninja Turtles box. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 11,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Asmodee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Met exact hetzelfde apparaat |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Introductiejaar | 2025 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2026 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WOC D51630 |
| Materiaal | Karton |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Model | Overig |
| Personage | Teenage Mutant Ninja Turtles |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speeltijd | 60 minuten |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelsoort | Trading cards |
| Taal spel | Engels |
| Type Trading Cards Product | Booster Pack |
| Type Trading Cards Serie | Magic The Gathering |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (13) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
| Voedingstype | USB |
| Wifi vereist | Nee |
EAN
| EAN | 0195166308029 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee Magic The Gathering speelkaarten Teenage Mutant Ninja Turtles box. aankoopt