Asmodee Lord of the Rings kaartspel - The Two Towers trick-taking.
- EAN: 0841333136178
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Asmodee Lord of the Rings kaartspel - The Two Towers trick-taking. kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee Lord of the Rings kaartspel - The Two Towers trick-taking. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee Lord of the Rings kaartspel - The Two Towers trick-taking. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor Asmodee Lord of the Rings kaartspel - The Two Towers trick-taking. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 24,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuten |
| Spelsoort | Abstract spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ODLO05NL |
| EAN | 0841333136178 |
| Editie | Nederlandse versie |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Lord of the Rings |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Asmodee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Overig |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (10) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 101 mm |
| Verpakking hoogte | 49 mm |
| Verpakking lengte | 218 mm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0841333136178 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee Lord of the Rings kaartspel - The Two Towers trick-taking. aankoopt