Asmodee Legend of the Five Rings Disciples of the Void CP - EN
- EAN: 0841333105105
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Asmodee Legend of the Five Rings Disciples of the Void CP - EN is een educatief spel met een speeltijd van 30 minuten. Het spel is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar oud. Met de standaard editie van Asmodee kunnen kinderen hun strategisch denkvermogen ontwikkelen en genieten van een leerzame speelervaring. De verpakking heeft een gewicht van 0.16 kg en afmetingen van 101 mm breed, 21 mm hoog en 158 mm lang.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Asmodee Legend of the Five Rings Disciples of the Void CP - EN kopen voor de prijs van € 13,19. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee Legend of the Five Rings Disciples of the Void CP - EN te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is Asmodee Legend of the Five Rings Disciples of the Void CP - EN in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee Legend of the Five Rings Disciples of the Void CP - EN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,77 voor Asmodee Legend of the Five Rings Disciples of the Void CP - EN is gemeten op 27-08-2025. De hoogste prijs was € 24,99 op 03-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,22. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Engels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00079708 |
| EAN | 0841333105105 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 101 mm |
| Verpakking hoogte | 21 mm |
| Verpakking lengte | 158 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0841333105105 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee Legend of the Five Rings Disciples of the Void CP - EN aankoopt