Asmodee Le Seigneur des Anneaux : Duel pour la Terre du Milieu, Kaartspel, 10 jaar, 30 min, 30 min
- EAN: 5425016928004
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Asmodee Le Seigneur des Anneaux : Duel pour la Terre du Milieu, Kaartspel, 10 jaar, 30 min, 30 min kopen voor de prijs van € 35,07. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee Le Seigneur des Anneaux : Duel pour la Terre du Milieu, Kaartspel, 10 jaar, 30 min, 30 min te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee Le Seigneur des Anneaux : Duel pour la Terre du Milieu, Kaartspel, 10 jaar, 30 min, 30 min bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,07 voor Asmodee Le Seigneur des Anneaux : Duel pour la Terre du Milieu, Kaartspel, 10 jaar, 30 min, 30 min is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 35,07 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.68 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuten |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Frans |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | REP7DULOR01FR |
| EAN | 5425016928004 |
| Editie | Franstalige editie |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | TradinQ (importeur) |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Leerthema | Kaartspel |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Asmodee Le Seigneur des Anneaux™ : Duel pour la Terre du Milieu 30 min Kaartspel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 204 mm |
| Verpakking hoogte | 77 mm |
| Verpakking lengte | 273 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5425016928004 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee Le Seigneur des Anneaux : Duel pour la Terre du Milieu, Kaartspel, 10 jaar, 30 min, 30 min aankoopt