Asmodee kaartspel Lord of the Rings Fellowship of the Ring 2-6 spelers.
- EAN: 0841333127183
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Asmodee kaartspel Lord of the Rings Fellowship of the Ring 2-6 spelers. kopen voor de prijs van € 24,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee kaartspel Lord of the Rings Fellowship of the Ring 2-6 spelers. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Asmodee kaartspel Lord of the Rings Fellowship of the Ring 2-6 spelers. in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee kaartspel Lord of the Rings Fellowship of the Ring 2-6 spelers. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,95 voor Asmodee kaartspel Lord of the Rings Fellowship of the Ring 2-6 spelers. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 24,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuten |
| Spelsoort | Abstract spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ODLO01 |
| EAN | 0841333127183 |
| Editie | Trick-Taking Game |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Lord of the Rings |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Asmodee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Leerthema | Kaartspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 104 mm |
| Verpakking hoogte | 36 mm |
| Verpakking lengte | 218 mm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0841333127183 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee kaartspel Lord of the Rings Fellowship of the Ring 2-6 spelers. aankoopt