Asmodee Exploding Kittens
- EAN: 3558380050254
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 05:54:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het spannende spel "Asmodee Exploding Kittens", een geluksgericht spel dat jong en oud zal vermaken! Dit spel is ideaal voor kinderen van 6 tot 10 jaar, ongeacht of ze jongen of meisje zijn. Het doel is eenvoudig: houd de kittens in leven, maar let op de explosieve verrassingen die op je wachten!
Met een verpakkingsgewicht van slechts 0.21 kg is dit spel gemakkelijk mee te nemen, perfect voor uitjes of spelletjesavonden met vrienden en familie. De compacte afmetingen van de verpakking (11.30 cm breed, 4.00 cm hoog en 16.20 cm lang) maken het opbergen een fluitje van een cent.
Asmodee, het vertrouwde merk achter dit spel, staat garant voor kwaliteit en plezier. De standaard editie van Exploding Kittens biedt een unieke spelervaring vol strategische keuzes en een beetje geluk, waardoor elke speelbeurt weer verrassend is!
Als je op zoek bent naar een nieuw gezelschapsspel dat garant staat voor urenlang vermaak, dan is "Asmodee Exploding Kittens" precies wat je nodig hebt. Verzamel je vrienden en familie, pak de kaarten en laat het avontuur beginnen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Asmodee Exploding Kittens kopen voor de prijs van € 37,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee Exploding Kittens te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee Exploding Kittens bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,00 voor Asmodee Exploding Kittens is gemeten op 24-05-2026. De hoogste prijs was € 43,36 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,36. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Geluksspel |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3558380050254 |
| EAN | 3558380050254 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Model | Asmodee Exploding Kittens |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 11.30 cm |
| Verpakking hoogte | 4.00 cm |
| Verpakking lengte | 16.20 cm |
EAN
| EAN | 3558380050254 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee Exploding Kittens aankoopt