Asmodee EFCMSI21 bordspel
- EAN: 8435407623743
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in de spannende wereld van het Asmodee EFCMSI21 bordspel, gebaseerd op het thema van The Iron Throne. Dit strategische spel is geschikt voor zowel jongens als meisjes en is ontworpen door de bekende auteurs Eric M. Lang en Michael Shinall. Met een verpakkingsgewicht van slechts 0,24 kg is dit bordspel gemakkelijk op te bergen en mee te nemen.
Het Asmodee bordspel is geschikt voor tieners en heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 14 jaar. Het is ideaal voor kinderen en volwassenen die graag strategische spellen spelen. Met een standaard editie en een maximaal aantal spelers van 2, is dit spel perfect voor een gezellig avondje met vrienden of familie.
Dit bordspel heeft compacte afmetingen, met een verpakking breedte van 155 mm, een verpakking hoogte van 225 mm en een verpakking lengte van 63 mm. Het kan niet zelfstandig met internet verbinden en er is geen app vereist voor de volledige functionaliteit. Daarnaast is het Asmodee EFCMSI21 bordspel voorzien van een unieke EAN-code: 8435407623743.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Asmodee EFCMSI21 bordspel kopen voor de prijs van € 32,07. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee EFCMSI21 bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee EFCMSI21 bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,50 voor Asmodee EFCMSI21 bordspel is gemeten op 01-10-2025. De hoogste prijs was € 48,21 op 28-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 16,71. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | EFCMSI21 |
| EAN | 8435407623743 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 155 mm |
| Verpakking hoogte | 225 mm |
| Verpakking lengte | 63 mm |
EAN
| EAN | 8435407623743 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee EFCMSI21 bordspel aankoopt