Asmodee D&D Miniatures Death Knight & Horror (6x) - EN
- EAN: 0634482733998
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontketen het kwaad met de Asmodee D&D Miniatures Death Knight & Horror (6x) - EN. Deze set van 6 miniaturen brengt de duistere wereld van Dungeons & Dragons tot leven in verbluffend detail. Elk figuur is met de hand beschilderd en geeft spelers de mogelijkheid om epische gevechten na te spelen of hun eigen verhalen te creëren.
Met een speelduur van 30 minuten is dit educatieve spel geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar. De miniaturen zijn gemaakt van duurzaam hars en zijn van hoge kwaliteit. De aanbevolen maximale leeftijd voor dit spel is 12 jaar.
De miniaturen vereisen geen batterijen en zijn niet afhankelijk van internet of apps voor volledige functionaliteit. Ze zijn compatibel met alle spelers en bevatten een CE-markering voor veiligheid. Het spel wordt geleverd met duidelijke Engelse instructies en is geschikt voor zowel beginners als ervaren spelers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Asmodee D&D Miniatures Death Knight & Horror (6x) - EN kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee D&D Miniatures Death Knight & Horror (6x) - EN te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee D&D Miniatures Death Knight & Horror (6x) - EN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,83 voor Asmodee D&D Miniatures Death Knight & Horror (6x) - EN is gemeten op 28-01-2025. De hoogste prijs was € 18,99 op 13-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 4,16. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Resin |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Asmodee |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Engels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00081027 |
| EAN | 0634482733998 |
| Materiaal | Resin |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | ; Multi |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 77 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 135 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0634482733998 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee D&D Miniatures Death Knight & Horror (6x) - EN aankoopt