Asmodee Carcassonne Bordspel Oorlog
- EAN: 0681706781006
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Asmodee Carcassonne Bordspel Oorlog is een tegelplaatsingsspel waarbij de spelers een tegel trekken en plaatsen met een stuk Zuid-Frans landschap erop. De tegel kan een stad, een weg, een klooster, grasland of een combinatie daarvan tonen, en moet naast tegels worden geplaatst die al zijn gespeeld, op zo'n manier dat steden met steden verbonden zijn, wegen met wegen, enzovoort. Nadat een tegel is geplaatst, kan de speler besluiten om een van zijn 'meeples' op een van de gebieden ervan te plaatsen: in de stad als ridder, op de weg als struikrover, in een klooster als monnik, of op het gras als boer. Wanneer dat gebied compleet is, scoort die 'meeple' punten voor zijn eigenaar.
Tijdens een spel Carcassonne worden spelers geconfronteerd met beslissingen zoals: "Is het echt de moeite waard om mijn laatste 'meeple' daar neer te zetten?" of "Moet ik deze tegel gebruiken om mijn stad uit te breiden, of moet ik deze in de buurt van mijn tegenstander plaatsen, waardoor hij het moeilijk krijgt om zijn project af te maken en punten te scoren?" Aangezien spelers slechts één tegel plaatsen en de optie hebben om één 'meeple' erop te plaatsen, verlopen de beurten snel, zelfs als het een spel is boordevol opties en mogelijkheden.
Asmodee Carcassonne Bordspel Oorlog is ideaal voor kinderen van 8 jaar en ouder en biedt een speelduur van ongeveer 30 minuten. Het spel behoort tot het genre strategische spellen en is volledig Engelstalig, zowel het spel zelf als de handleiding. Het materiaal van het spel is karton en het kan gespeeld worden door 2 tot 5 spelers. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 12 jaar, is dit spel gericht op kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Asmodee Carcassonne Bordspel Oorlog kopen voor de prijs van € 56,30. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee Carcassonne Bordspel Oorlog te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee Carcassonne Bordspel Oorlog bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Asmodee Carcassonne Bordspel Oorlog is gemeten op 03-04-2025. De hoogste prijs was € 67,00 op 31-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 47,01. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.73 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00080795 |
| EAN | 0681706781006 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 274 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0681706781006 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee Carcassonne Bordspel Oorlog aankoopt