Asmodee acryl kaarten display premium - UV bescherming en museumkwaliteit.
- EAN: 6097609596564
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Asmodee acryl kaarten display premium - UV bescherming en museumkwaliteit. kopen voor de prijs van € 28,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee acryl kaarten display premium - UV bescherming en museumkwaliteit. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee acryl kaarten display premium - UV bescherming en museumkwaliteit. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,95 voor Asmodee acryl kaarten display premium - UV bescherming en museumkwaliteit. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 28,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Engels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TAB0005 |
| EAN | 6097609596564 |
| Editie | PREMIUM |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Pokémon |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Asmodee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 1999 |
| Leerthema | Kaartspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Acrylic Graded Card Display |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6097609596564 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee acryl kaarten display premium - UV bescherming en museumkwaliteit. aankoopt