Asmodee ABY01B bordspel
- EAN: 3770000010053
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het spannende Asmodee ABY01B bordspel, perfect voor zowel jongens als meisjes. Gemaakt van hoogwaardig karton in levendige multi kleuren, zal dit denkspel zeker zorgen voor urenlang plezier voor tieners.
Dit bordspel van het merk Asmodee heeft een MPN (Manufacturer Part Number) van ABY01B en een EAN van 3770000010053. Met een verpakkingsgewicht van 0 kg en afmetingen van 286 mm breed, 91 mm diep en 286 mm hoog, is dit spel ideaal voor volwassenen en kan gespeeld worden door 2 tot 4 spelers.
Een app is niet vereist voor de volledige functionaliteit van dit spel, en het kan niet zelfstandig met internet verbinden. Ondersteuning met updates wordt gegarandeerd voor minimaal 12 maanden na de introductiedatum, en het spel is geschikt voor een aanbevolen minimumleeftijd en maximumleeftijd van 18 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Asmodee ABY01B bordspel kopen voor de prijs van € 48,09. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Asmodee ABY01B bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Asmodee ABY01B bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 42,14 voor Asmodee ABY01B bordspel is gemeten op 26-12-2025. De hoogste prijs was € 57,50 op 22-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 15,36. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Denkspel |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ABY01B |
| EAN | 3770000010053 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 286 mm |
| Verpakking lengte | 91 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3770000010053 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Asmodee ABY01B bordspel aankoopt