Art Genius Playing Cards
- EAN: 9781786270146
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 05:52:18 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Art Genius speelkaarten bieden een unieke draai aan je kaartspellen door de topartiesten van vier verschillende kunststromingen te combineren. Elke kaart vertegenwoordigt een specifieke stroming: Pop art voor harten, Impressionisme/Post-Impressionisme voor klaveren, Abstract Expressionisme voor schoppen en Surrealisme voor ruiten. Met 52 speelkaarten met illustraties van grote namen in de kunstwereld, waaronder Lichtenstein en Hockney in Pop Art, Monet en Renoir in het Impressionisme, Pollock en Rothko in het Abstract Expressionisme, en Dalí en Kahlo in het Surrealisme. Daarnaast zijn er twee jokers die Picasso en Matisse vertegenwoordigen.
De Art Genius speelkaarten hebben een verpakkingsgewicht van 0.10 kg en komen met een EAN van 9781786270146. Deze editie vereist geen verbinding met het internet of een specifieke app voor volledige functionaliteit. Voor ondersteuning met updates is het echter niet van toepassing.
De verpakking van de speelkaarten heeft een breedte van 66 mm, een hoogte van 21 mm en een lengte van 95 mm. De CE-markering is zichtbaar en het product is geschikt voor zowel jongens als meisjes. Het originele jaar van publicatie is 2018.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Art Genius Playing Cards kopen voor de prijs van € 10,27. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Art Genius Playing Cards te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Art Genius Playing Cards bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,49 voor Art Genius Playing Cards is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 12,99 op 26-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Productinformatie
| EAN | 9781786270146 |
| Editie | 1 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 66 mm |
| Verpakking hoogte | 21 mm |
| Verpakking lengte | 95 mm |
EAN
| EAN | 9781786270146 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Art Genius Playing Cards aankoopt