Arkham Horror RPG: Starter Set Hungering Abyss - Role Playing Game (ENG)
- EAN: 3558380114611
- Categorie(n): Role Playing Game
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Arkham Horror RPG: Starter Set Hungering Abyss - Role Playing Game (ENG) kopen voor de prijs van € 39,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Arkham Horror RPG: Starter Set Hungering Abyss - Role Playing Game (ENG) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Arkham Horror RPG: Starter Set Hungering Abyss - Role Playing Game (ENG) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 38,19 voor Arkham Horror RPG: Starter Set Hungering Abyss - Role Playing Game (ENG) is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 38,19 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Fantasy Flight Games |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Fantasy Flight Games |
Overige kenmerken
| CE markering | Niet van toepassing |
| Kleur | Multicolor |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FFESDPSAH01EN |
| Materiaal | Karton |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type RPG product | Boek |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 54 mm |
| Verpakking lengte | 293 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1511 g |
EAN
| EAN | 3558380114611 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Arkham Horror RPG: Starter Set Hungering Abyss - Role Playing Game (ENG) aankoopt