Arkham Horror LCG The Lair of Dagon
- EAN: 0841333112097
- Categorie(n): Bordspellen Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Terwijl de aparte tijdlijnen van je Innsmouth-onderzoeken snel samenkomen en de stukjes van je geheugen beginnen op hun plaats te vallen, is het duidelijk dat de Esoterische Orde van Dagon aan de kern van de samenzwering ligt. Het is tijd voor jou om de nachtmerriegrens over te steken en je te wagen in de vervallen en afbrokkelende hallen van de Orde en de getijden grotten die eronder liggen. Naarmate de Innsmouth-samenzweringcyclus zijn climax nadert, zul je het volgende hoofdstuk van het zich ontvouwende verhaal vinden in The Lair of Dagon, de vijfde Mythos Pack in The Innsmouth Conspiracy. Het roept de onderzoekers dieper in gevaar en dichter bij het hart van de zee. Je zult nieuwe tools en vaardigheden nodig hebben als je van plan bent om de Orde van Dagon rechtstreeks aan te pakken, en gelukkig zit deze Mythos Pack vol met een assortiment nieuwe spelerskaarten voor elk aspect, waardoor je de perfecte kaarten krijgt om je deck te upgraden terwijl je meer ervaring opdoet en opbouwt naar de finale van je campagne.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Arkham Horror LCG The Lair of Dagon kopen voor de prijs van € 10,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Arkham Horror LCG The Lair of Dagon te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Arkham Horror LCG The Lair of Dagon in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Arkham Horror LCG The Lair of Dagon bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,99 voor Arkham Horror LCG The Lair of Dagon is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 10,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Fantasy Flight Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| EAN | 0841333112097 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 81 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 145 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0841333112097 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Arkham Horror LCG The Lair of Dagon aankoopt