Arkham Horror Lcg Machinations Through Time: Scenario Pack
- EAN: 0841333113575
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:31:17 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Er is iets fout. Nobelprijs winnende wetenschappers en hun revolutionaire ontdekkingen zijn verdwenen. Deze rimpeling is in werkelijkheid een verwoestend verlies voor de mensheid en moet worden hersteld. Wie heeft er met het verleden geknoeid en de toekomst verstoord? De tijd zal het leren. De stad Arkham is gevangen in een duister complot dat tientallen jaren beslaat! Van de rustige dagen van Arkhams verleden tot de drukke dagen van zijn toekomst, jij en je collega-onderzoekers zullen de boosdoeners van deze chronologische capriolen achtervolgen voordat ze zestig jaar aan belangrijke wetenschappelijke ontdekkingen ongedaan maken. Zal jij de vermiste wetenschappers vinden en redden uit hun gevangenschap in het verwrongen rijk van Tindalos? Of zullen uw reizen door de tijd onbedoelde gevolgen hebben voor verleden, heden en toekomst?
Betreft een zelfstandig scenario. Alleen Arkham Horror: The Card Game Core Set is nodig om dit te kunnen spelen.
Fantasy Flight Games is gevestigd in Minnesota, en vooral bekend om zijn bordspellen met innovatieve gameplay en meeslepende game-ervaringen zoals: "Arkham Horror The Card Game" en "Game of Thrones LCG" Sinds 1995 heeft Fantasy Flight Games (FFG) een reputatie opgebouwd vanwege zijn innovatieve gameplay, meeslepende game-ervaringen en gamecomponenten van topkwaliteit. Als een toonaangevend bedrijf voor hobbyspellen, gevestigd in Roseville, Minnesota, publiceert FFG een enorm scala aan bord- en kaartspellen. Veel van de populairste titels van FFG zijn een mix van geliefde licenties, zoals Star Wars, Marvel, J.R.R. Tolkien's The Lord of the Rings en George R.R. Martin's A Song of Ice and Fire - en hun eigen gepatenteerde licenties, zoals Arkham Horror Files, Terrinoth Legends en Twilight Imperium. In de loop van de geschiedenis van de studio heeft FFG games in meerdere genres gemaakt en gepubliceerd, waaronder bord-, kaart-, miniatuur- en rollenspellen, evenals handelsmerken van Living Card Games® in meer dan dertig talen en deze in meer dan vijftig gebieden gedistribueerd. In 2014 breidde FFG haar internationale bereik verder uit door te fuseren met de Asmodee Group.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Arkham Horror Lcg Machinations Through Time: Scenario Pack kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Arkham Horror Lcg Machinations Through Time: Scenario Pack te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Arkham Horror Lcg Machinations Through Time: Scenario Pack in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Arkham Horror Lcg Machinations Through Time: Scenario Pack bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Arkham Horror Lcg Machinations Through Time: Scenario Pack is gemeten op 20-09-2025. De hoogste prijs was € 19,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Fantasy Flight Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Coöperatief spel Storytelling spel Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Fantasy Flight Games |
| EAN | 0841333113575 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 maand |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 103 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 160 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0841333113575 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Arkham Horror Lcg Machinations Through Time: Scenario Pack aankoopt