Ariel Disney De Kleine Zeemeermin Pluche Knuffel 42 cm {Speelgoed Knuffelpop voor kinderen jongens meisjes | Disney The Little Mermaid Plush Toy | Zee Meermin Vriendinnen Aquata, Alana, Andrina, Arista, Attina, Adella
- EAN: 8425611333507
- Categorie(n): Knuffels
Ontmoet Ariel, de dappere zeemeermin en jongste dochter van koning Triton die het onderwaterkoninkrijk regeert. Gefascineerd door de wereld van de mensen, redt Ariel op een dag een knappe prins van verdrinking. Haar betovering groeit en ze is vastbesloten om hem beter te leren kennen, wat leidt tot spanningen met haar vader. Ondertussen beraamt de sluwe zeeheks Ursula een duister plan dat hun liefde bedreigt.
Deze pluche Ariel knuffel is van hoogwaardige kwaliteit en perfect voor alle Disney-fans. Haar turquoise kleur en zachte pluche maken haar niet alleen knuffelbaar, maar ook een favoriet om mee te spelen. Met een hoogte van 42 cm is deze knuffelpop ideaal voor kinderen en volwassenen die dol zijn op De Kleine Zeemeermin.
Aanbevolen voor kinderen vanaf 3 jaar, voldoet deze knuffel aan alle CE-markeringen voor veiligheid en kwaliteit. Ariel is geen interactieve knuffel, maar ze belichaamt wel het geliefde personage uit het verhaal. Wasbaar en gemakkelijk te onderhouden, is deze knuffel een perfect cadeau voor elke fan van Disney's The Little Mermaid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Ariel Disney De Kleine Zeemeermin Pluche Knuffel 42 cm {Speelgoed Knuffelpop voor kinderen jongens meisjes | Disney The Little Mermaid Plush Toy | Zee Meermin Vriendinnen Aquata, Alana, Andrina, Arista, Attina, Adella bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,95 voor Ariel Disney De Kleine Zeemeermin Pluche Knuffel 42 cm {Speelgoed Knuffelpop voor kinderen jongens meisjes | Disney The Little Mermaid Plush Toy | Zee Meermin Vriendinnen Aquata, Alana, Andrina, Arista, Attina, Adella is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | Disney |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | Topknuffels |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Mei |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Turquoise |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | De Kleine Zeemeermin |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 42 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 450 mm |
| Verpakking hoogte | 450 mm |
| Verpakking lengte | 450 mm |
| Verpakkingsgewicht | 150 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8425611333507 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ariel Disney De Kleine Zeemeermin Pluche Knuffel 42 cm {Speelgoed Knuffelpop voor kinderen jongens meisjes | Disney The Little Mermaid Plush Toy | Zee Meermin Vriendinnen Aquata, Alana, Andrina, Arista, Attina, Adella aankoopt