Arcadia Quest
- EAN: 0817009018178
- Categorie(n): Bordspellen
Arcadia Quest is een avontuurlijk bordspel in campagnevorm waarbij elke speler de leiding heeft over een gilde van onverschrokken helden in een epische strijd om de Vampire Lord omver te werpen. Tijdens deze spannende campagne moeten spelers zich een weg banen door de stad Arcadia en strijden tegen goblins, orcs en vampiers. Dit spel biedt een unieke gameplay-ervaring en wordt geleverd met maar liefst 37 gedetailleerde plastic miniaturen!
De inhoud van Arcadia Quest bestaat uit 37 miniaturen, 252 kaarten, meer dan 300 tokens, 9 dubbelzijdige speltegels, 9 dobbelstenen en spelregels. Het spel is geschikt voor 2 tot 4 spelers vanaf 14 jaar en heeft een gemiddelde speeltijd van 60 minuten. De voertaal van het spel is Engels.
Met betrekking tot de specificaties heeft Arcadia Quest een verpakkingsgewicht van 2.88 kg. De speeltijd is 60 minuten en het is een strategisch spel. De taal van het spel is Nederlands en het materiaal is karton van het merk Cool Mini Or Not. Het MPN (fabrikantnummer) is L4PC-00080382 en de EAN-code is 0817009018178.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Arcadia Quest bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 70,00 voor Arcadia Quest is gemeten op 24-11-2024. De hoogste prijs was € 121,90 op 29-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 51,90. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.88 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Cool Mini Or Not |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00080382 |
| EAN | 0817009018178 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 305 mm |
| Verpakking hoogte | 111 mm |
| Verpakking lengte | 309 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0817009018178 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Arcadia Quest aankoopt