AR340071 Turnbuckle 4x95mm Steel Black Kraton (2)
- EAN: 5052127008518
- Categorie(n): RC Onderdelen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de kracht en duurzaamheid van de AR340071 Turnbuckle 4x95mm Steel Black Kraton. Deze hoogwaardige turnbuckle is speciaal ontworpen voor gebruik in RC-voertuigen en biedt een betrouwbare prestatie bij elke rit. Het stevige metalen ontwerp zorgt ervoor dat dit onderdeel bestand is tegen de meest veeleisende omstandigheden, zodat je met volle vertrouwen kunt rijden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com TopRC
- Bij TopRC kun je AR340071 Turnbuckle 4x95mm Steel Black Kraton (2) kopen voor de prijs van € 8,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om AR340071 Turnbuckle 4x95mm Steel Black Kraton (2) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat AR340071 Turnbuckle 4x95mm Steel Black Kraton (2) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor AR340071 Turnbuckle 4x95mm Steel Black Kraton (2) is gemeten op 29-09-2025. De hoogste prijs was € 8,99 op 29-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Horizon |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Productinformatie
| Materiaal | Metaal |
Technische specificaties
| Voedingstype | Accu |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Merk | Horizon |
| EAN | 5052127008518 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Gevaar |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | H302:Schadelijk bij inslikken |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 1000 g |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type RC voertuigonderdeel | Reserveonderdelen |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | P101:Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden |
EAN
| EAN | 5052127008518 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je AR340071 Turnbuckle 4x95mm Steel Black Kraton (2) aankoopt