Transformeer uw achtertuin in een zomerse oase met de Bestway APX 365, een rechthoekig bovengronds zwembad van 9.56 meter lang, 4.88 meter breed en 1.32 meter hoog. Dit uitgebreide zwembad biedt een inhoud van maar liefst 52.231 liter, perfect voor een verfrissende duik met het hele gezin.
De APX 365 is ontworpen voor langdurig plezier dankzij de innovatieve Polar-Shield weerbestendige technologie. Hierdoor kunt u het zwembad het hele jaar door gemonteerd laten staan, zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over weersinvloeden. Dit type zwembad is de eerste in zijn klasse, waardoor u zowel in de zomer als in de winter van uw zwembad kunt genieten.
Gemaakt van corrosiebestendig gegalvaniseerd staal, biedt de APX 365 een stevige en duurzame constructie. Het frame, volledig van staal, heeft een zinkcoating die bescherming biedt tegen roest en andere schades door omgevingsfactoren. Daarnaast maken de ClickConnect verbindingen het opzetten eenvoudig en snel, zonder extra gereedschap.
De stevige Tritech voering van dit zwembad bestaat uit een ultra-duurzaam 3-laags materiaal dat 15% scheurvaster en 83% lekbestendiger is dan standaard PVC. Dit garandeert dat uw zwembad zomer na zomer in topconditie blijft. De set wordt geleverd met een zandfilterpomp, Polysphere filterbollen, een gegalvaniseerde stalen ladder en een zwembadafdekking, alles wat u nodig heeft voor een zorgeloos zwemseizoen.
Van het gerenommeerde merk Bestway, is de APX 365 niet alleen een functionele keuze, maar ook een stijlvolle toevoeging aan uw buitenruimte met zijn grijze kleur. Geniet van jarenlange zwemplezier en creëren u onvergetelijke herinneringen met vrienden en familie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je APX 365 Rechthoekige Bovengrondse Zwembadset 9.56 m x 4.88 m x 1.32 m kopen voor de prijs van € 1.968,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om APX 365 Rechthoekige Bovengrondse Zwembadset 9.56 m x 4.88 m x 1.32 m te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat APX 365 Rechthoekige Bovengrondse Zwembadset 9.56 m x 4.88 m x 1.32 m bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1114,52 voor APX 365 Rechthoekige Bovengrondse Zwembadset 9.56 m x 4.88 m x 1.32 m is gemeten op 10-04-2025. De hoogste prijs was € 2023,05 op 09-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 908,53. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Bestway |
|---|
Zwembad
| Vorm | Rechthoek |
| Inhoud | 52231 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief afdekzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 240.78 kg |
| EAN | 6941607365915 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 561KJ |
Overige kenmerken
| Kleur | Grijs |
| Product breedte | 488 cm |
| Product hoogte | 132 cm |
| Product lengte | 956 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
EAN
| EAN | 6941607365915 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je APX 365 Rechthoekige Bovengrondse Zwembadset 9.56 m x 4.88 m x 1.32 m aankoopt