Apple Mac Mini M4 12-Core 512GB 24GB - Mac mini
- EAN: 0195949942433
- Categorie(n): Muziekinstrumenten
De Apple Mac Mini M4 12-Core 512GB 24GB is een krachtige en veelzijdige computer in een compact formaat. Met een 12-core processor en 24GB RAM geheugen kan deze Mac Mini moeiteloos zware taken aan, zoals foto- en videobewerking of het draaien van geavanceerde software.
Dankzij de ruime opslagcapaciteit van 512GB heb je voldoende ruimte voor al je bestanden en programma's. Of je nu een professional bent die veel opslag nodig heeft of een creatieveling die grote mediabestanden verwerkt, met deze Mac Mini zit je goed.
De Mac Mini wordt geleverd zonder accessoires en is verkrijgbaar in verschillende kleuropties, zoals te zien is in de beelden. Met een compacte afmeting van 16,5 cm x 13 cm x 17 cm past deze computer gemakkelijk op elk bureau of in elke kamer.
De doelgroep van de Apple Mac Mini M4 12-Core 512GB 24GB is breed, omdat zowel kinderen als volwassenen kunnen profiteren van de kracht en prestaties van deze machine. De meegeleverde handleiding is in het Engels, waardoor deze Mac Mini geschikt is voor een internationaal publiek.
Al met al is de Apple Mac Mini M4 12-Core 512GB 24GB een ideale keuze voor wie op zoek is naar een krachtige en compacte computer die topprestaties levert. Of je nu creatief bezig bent, professionele software gebruikt of gewoon op zoek bent naar een betrouwbare computer voor alledaags gebruik, deze Mac Mini staat voor je klaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Apple Mac Mini M4 12-Core 512GB 24GB - Mac mini bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1509,00 voor Apple Mac Mini M4 12-Core 512GB 24GB - Mac mini is gemeten op 12-06-2025. De hoogste prijs was € 1703,99 op 06-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 194,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Apple |
|---|
Overige kenmerken
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Bijgeleverde accessoires | Zonder accessoires |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | zie beelden |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Overig |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16.50 cm |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type instrument | Instrumentenset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik. |
| Verpakking breedte | 16.500 cm |
| Verpakking hoogte | 13.000 cm |
| Verpakking lengte | 17.000 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.39 kg |
| Verpakkingsinhoud | Apple Mac Mini M4 12-Core 512GB 24GB - Mac mini |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0195949942433 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Apple Mac Mini M4 12-Core 512GB 24GB - Mac mini aankoopt