APC - Electro propeller - smal - 9X6E
- EAN: 0686661090088
- Categorie(n): RC Onderdelen
De APC Electro Propeller is perfect voor jouw radiografisch bestuurbare (RC) voertuig. Met zijn smalle ontwerp en afmetingen van 9x6 inch zorgt deze propeller voor optimale prestaties tijdens het vliegen. Gemaakt van hoogwaardig roestvrijstaal, garandeert deze propeller duurzaamheid en betrouwbaarheid. De fabrieksgarantie van 2 jaar en het carry-in reparatietype bieden gemoedsrust en ondersteuning bij eventuele problemen.
De propeller is geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 6 jaar en is een essentieel onderdeel van reserveonderdelen voor jouw RC voertuig. Met een gewicht van 9 g is deze propeller lichtgewicht en gemakkelijk te installeren. De Nederlandstalige handleiding zorgt ervoor dat je de propeller eenvoudig kunt gebruiken en installeren.
De verpakking van de APC Electro Propeller heeft een breedte, hoogte en lengte van 25 cm, waardoor deze veilig en beschermd wordt geleverd. Met een EAN-nummer van 0686661090088 is de authenticiteit en traceerbaarheid van dit product gegarandeerd. E-waste is niet van toepassing op dit product, wat bijdraagt aan milieuvriendelijkheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat APC - Electro propeller - smal - 9X6E bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,48 voor APC - Electro propeller - smal - 9X6E is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 13,48 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Team Corally |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Productinformatie
| Kleur | Roestvrijstaal |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Merk | Team-Corally |
| EAN | 0686661090088 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Gevaar |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | H302:Schadelijk bij inslikken |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 9 g |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type RC voertuigonderdeel | Reserveonderdelen |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | P101:Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0686661090088 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je APC - Electro propeller - smal - 9X6E aankoopt