Andor: De Verloren Legenden: Oude Geesten Uitbreiding Bordspel
- EAN: 8719214426873
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:28:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Verloren Legenden bevat drie gloednieuwe legenden voor het basisspel De Legenden van Andor. Neem het op tegen onder meer geesten, een ijsdemon en het opperhoofd van de skrallen. In combinatie met Nieuwe Helden ook met 5 of 6 helden te spelen. Deze uitbreiding is uitsluitend speelbaar in combinatie met het basisspel De Legenden van Andor, niet met deel III van de trilogie. Met 3 gloednieuwe legenden biedt het de mogelijkheid om het op te nemen tegen gevaarlijke, onbekende tegenstanders en zorgt voor nog meer variatie en avontuur!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Andor: De Verloren Legenden: Oude Geesten Uitbreiding Bordspel kopen voor de prijs van € 23,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Andor: De Verloren Legenden: Oude Geesten Uitbreiding Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Andor: De Verloren Legenden: Oude Geesten Uitbreiding Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,71 voor Andor: De Verloren Legenden: Oude Geesten Uitbreiding Bordspel is gemeten op 20-02-2025. De hoogste prijs was € 23,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,28. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Coöperatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 72 grote kaarten 15 speelstukken 5 Mera-stenen 3 schatten van de Tulgori 4 kaartenmakers 4 cartogafiefiches 1 slang 4 urenfiches 5 krachtpuntfiches 8 boomstammen 4 vuurfiches 3 aardfiches 4 wilskrachtfiches 1 Casamatuc 5 rietgrasbloemen 1 Arbakfiche 3 bronnen 1 bottenhelm 1 dubbele hakbijl 9 Maasavi 8 ijsfiches 1 Tulgori symbool 1 "Boom der Liederen"-fiche 1 vlot 4 locatiefiches voor dwergenstandbeelden 1 donkere markeerring 1 rode markeerring 1 sterfiche de spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-LVA09 |
| EAN | 8719214426873 |
| Editie | De Verloren Legenden: Oude Geesten Uitbreiding |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 15.00 cm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 298 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719214426873 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Andor: De Verloren Legenden: Oude Geesten Uitbreiding Bordspel aankoopt