Andor: De Verloren Legenden: Donkere Tijden Uitbreiding Bordspel
- EAN: 8720289470401
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:28:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Andor: De Verloren Legenden - Donkere Tijden Uitbreiding beleef je een nieuw avontuur in het koninkrijk Andor. Deze uitbreiding voegt nieuwe uitdagingen en scenario's toe aan het basisspel, waardoor je nog meer speelplezier zult beleven. In deze uitbreiding worden de helden van Andor geconfronteerd met duistere tijden. Er zijn nieuwe vijanden en gebeurtenissen die het koninkrijk bedreigen. Het is aan jou en je medespelers om de dreiging te weerstaan en het koninkrijk te redden. De Donkere Tijden Uitbreiding bevat nieuwe helden, vijanden, scenario's en speelborden. Hierdoor blijft het spel fris en uitdagend, zelfs voor ervaren spelers. Durf jij de strijd aan te gaan en het koninkrijk te redden?
Maak met drie nieuwe legenden opnieuw kennis met het land van Andor! In "Schaduw over Cavern" belanden de helden in de diepe mijnen van Andor, waar ze merkwaardige gebeurtenissen onderzoeken en het tegen een duistere tegenstander moeten opnemen. In "Vreemd Vaderland" keren de helden terug naar Andor, maar lijkt het land niet meer op hoe ze het zich herinneren. Nieuwe vijanden zoals de schaduwheks en de medicijnman van de Tauri wachten de helden op. In De Laatste Schaduw stuiten de helden op een geheim in de geschiedenis van Andor, dat verstrekkende gevolgen voor het land zal hebben. De Legenden van Andor: De Verloren Legenden Donkere Tijden introduceert nieuwe elementen zoals de schier onoverwinnelijke Drie Grote Trollen en de nachtmodus, waarmee nu ook in de nacht keuzes moeten worden gemaakt. Andor: De Verloren Legenden Donkere Tijden is uitsluitend te spelen in combinatie met het basisspel. Met de uitbreidingen Nieuwe Helden en Donkere Helden kan Donkere tijden met in totaal 6 spelers worden gespeeld.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis Spelspul
- Bij Spelhuis kun je Andor: De Verloren Legenden: Donkere Tijden Uitbreiding Bordspel kopen voor de prijs van € 23,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Andor: De Verloren Legenden: Donkere Tijden Uitbreiding Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Andor: De Verloren Legenden: Donkere Tijden Uitbreiding Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,71 voor Andor: De Verloren Legenden: Donkere Tijden Uitbreiding Bordspel is gemeten op 20-02-2025. De hoogste prijs was € 23,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,28. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.66 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Coöperatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 16 kunststof voetjes 16 speelstukken 4 giften van de schilddwergen 6 dwergendeuren 1 dwergdeurenfiche 8 schaduwfiches 1 Thoggerfiche 5 bewegingstegels 1 eenhoornruiter 1 boot 3 drakenbotten 1 kampvuurfiche 3 golemkernen 8 rood ijzerstenen 8 pijlfiches 6 mystiekfiches 1 schildkroon 6 locatiefiches 4 sterfiches Overdekkend duisternisveld 1 rode markeerring 3 speelbordoverdekkers 3 grote tegels spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-LVA11 |
| EAN | 8720289470401 |
| Editie | De Verloren Legenden: Donkere Tijden Uitbreiding |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 298 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289470401 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Andor: De Verloren Legenden: Donkere Tijden Uitbreiding Bordspel aankoopt