Amul
- EAN: 8718026303891
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De stad Amul was één van de grootste centra van de internationale handel in de oudheid en een belangrijk knooppunt op de Grote Zijderoute. Het succes van deze betoverende stad van handelaren piekte na de Arabische overname in de 10e eeuw en werd in 1220 vernietigd door de Mongolen. In het spel Amul is iedere speler een gedreven handelaar, die strijd voor rijkdom en succes. Met het creatieve kaartmechanisme van Amul blijven alle spelers continu betrokken bij het spel.
De verpakking bevat 183 kaarten, een speelbord, een scoreblok, een kaartenoverzicht en spelregels.
Amul, uitgegeven door White Goblin Games, heeft een verpakkingsgewicht van 0.79 kg en is gemaakt van karton. Het strategische spel heeft een speeltijd van 45 minuten en is volledig in het Nederlands, zowel het spel als de handleiding. Het is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en heeft een aanbevolen minimumleeftijd van 10 jaar. De maximale spelerscapaciteit is 10 personen.
De verpakking van Amul heeft een breedte van 191 mm, een hoogte van 78 mm en een lengte van 275 mm. Het spel vereist geen batterijen of specifieke voedingstypes en vereist geen internetverbinding, app of betaalde diensten. Het is CE gemarkeerd en bevat geen e-waste. Ondersteuning met updates is niet van toepassing voor dit spel. De originele uitgavedatum is 2020.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul
- Bij Bol.com kun je Amul kopen voor de prijs van € 22,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Amul te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Amul bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Amul is gemeten op 04-12-2025. De hoogste prijs was € 23,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.79 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 183 kaarten 1 speelbord 1 scoreblok kaartenoverzicht spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8718026303891 |
| EAN | 8718026303891 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 275 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026303891 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Amul aankoopt