Alhambra Roll and Write Nederlands - Queen Games
- EAN: 4010350105382
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 05:54:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bouw je eigen versie van het Alhambra-paleis. De dobbelstenen bepalen welke van de zes soorten gebouwen je kunt bouwen: paviljoens, harems, arcades, kamers, tuinen en torens. Je zult constant concurreren met je collega-architecten, aangezien de meeste van een type gebouw ook de meeste punten oplevert aan het einde van het spel. Probeer aangrenzend te bouwen, want het voltooien van rijen en kolommen levert extra punten op. Gebruik de dobbelstenen verstandig en geef de juiste door aan je medespelers. Verzamel de meeste overwinningspunten om de beste bouwer te worden.
Alhambra Roll & Write is geschikt voor spelers vanaf 8 jaar en kan worden gespeeld door 1 tot 5 spelers. De gemiddelde speelduur van het spel is ongeveer 30 tot 45 minuten. Dit spel van Queen Games, met het MPN-nummer 10538, bevat onder andere 12 dobbelstenen (6 gele en 6 blauwe), 1 scorebloc (25 dubbelzijdige vellen) en 1 Alhambra spelersbloc (100 dubbelzijdige vellen).
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelspul
- Bij Bol.com kun je Alhambra Roll and Write Nederlands - Queen Games kopen voor de prijs van € 23,86. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Alhambra Roll and Write Nederlands - Queen Games te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Alhambra Roll and Write Nederlands - Queen Games bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,00 voor Alhambra Roll and Write Nederlands - Queen Games is gemeten op 15-10-2025. De hoogste prijs was € 1995,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1990,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 300 g |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Duits Engels Nederlands |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Duits |
| Verpakkingsinhoud | 12 dobbelstenen (6 gele en 6 blauwe) 1 scorebloc (25 dubbelzijdige vellen) 1 Alhambra spelersbloc (100 dubbelzijdige vellen) |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Queen Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10538 |
| EAN | 4010350105382 |
| Materiaal | Hout Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 170 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4010350105382 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Alhambra Roll and Write Nederlands - Queen Games aankoopt