Alhambra - Kaartspel - NL Editie
- EAN: 4010350611012
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verzamel jouw favoriete locaties uit 54 exclusief vormgegeven kaarten. Een schitterend spel voor de hele familie. Wie op het juiste moment - Wanneer een waardering zich voordoet - de meeste locatiekaarten van een soort bezit, krijg afhankelijk van de soort punten. Bij elke volgende waardering zijn er steeds meer punten te verdienen. Wie aan het einde van het spel de meeste punten heeft, win het spel.
Speeltijd: 45 minuten
Spelsoort: Denkspel
Taal spel: Nederlands
Merk: Queen Games
Verpakkingsgewicht: 0.61 kg
Materiaal: Karton
Aanbevolen minimum leeftijd: 8 jaar
Aanbevolen maximum leeftijd: 99 jaar
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Alhambra - Kaartspel - NL Editie kopen voor de prijs van € 22,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Alhambra - Kaartspel - NL Editie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Alhambra - Kaartspel - NL Editie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,98 voor Alhambra - Kaartspel - NL Editie is gemeten op 04-12-2024. De hoogste prijs was € 29,99 op 13-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,01. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.61 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Queen Games |
| EAN | 4010350611012 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2010 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 195 mm |
| Verpakking hoogte | 76 mm |
| Verpakking lengte | 216 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4010350611012 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Alhambra - Kaartspel - NL Editie aankoopt