Alfred Jodokus Kwak speelfiguurtje Schleich - 6cm
- EAN: 6013834696602
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek nu het stoere speelfiguurtje van het tv-programma Alfred Jodocus Kwak! Dit kleine figuurtje van ongeveer 5 cm groot is gemaakt van zachte en buigzame kunststof en kenmerkt zich door zijn unieke uitstraling. Alfred Jodocus Kwak staat bekend als de zoon van Henk de Mol en is wereldwijd geliefd geworden door de creatie van Herman van Veen.
Dit Schleich figuurtje is vervaardigd van hoogwaardige materialen, namelijk rubber en kunststof. Met oog voor detail is dit figuurtje tot leven gebracht, waardoor het een waardevolle toevoeging is aan elke speelgoedcollectie. Dankzij de kwaliteitslabel CE ben je verzekerd van een veilig en duurzaam product voor jouw kinderen.
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar is dit speelfiguurtje geschikt voor zowel jongens als meisjes. De vrolijke kleuren geel, oranje en oranje maken dit figuurtje extra aantrekkelijk voor kinderen. Bovendien is het karakter van Alfred Jodocus Kwak niet alleen educatief, maar zorgt het ook voor urenlang speelplezier.
Haal nu dit unieke Alfred Jodocus Kwak speelfiguurtje in huis en laat jouw kinderen kennismaken met de avonturen van dit bekende personage. Creëer een magische speelwereld waarin zij hun verbeelding de vrije loop kunnen laten en genieten van het spelen met dit prachtige figuurtje van Schleich.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Alfred Jodokus Kwak speelfiguurtje Schleich - 6cm kopen voor de prijs van € 11,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Alfred Jodokus Kwak speelfiguurtje Schleich - 6cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Alfred Jodokus Kwak speelfiguurtje Schleich - 6cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,49 voor Alfred Jodokus Kwak speelfiguurtje Schleich - 6cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 11,49 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Rubber |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Rubber Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 6013834696602 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 figuurtje dolf de kraai |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2010 |
| Introductiemaand | December |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Eend |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | geel oranje oranje |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Geen merk |
| Product breedte | 3 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6013834696602 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Alfred Jodokus Kwak speelfiguurtje Schleich - 6cm aankoopt