Alea Council of Shadows - Bordspel
- EAN: 4005556275205
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in het jaar 2200 aan boord van de intergalactische race naar de Raad van Schaduwen in het spannende bordspel Alea Council of Shadows. Kies een van de vier beschavingen en ervaar een strategisch spel waarbij je energie aan de raad levert, cruciale gebieden overneemt en drie kwantumsprongen maakt om de race om planeten en grondstoffen te winnen. Alleen de meest competente spelers zullen succesvol zijn in het claimen van een zetel in de machtige Raad van Schaduwen.
Dit Ravensburger-spel is ontworpen voor kinderen en volwassenen, met een speeltijd van ongeveer 60 minuten en geschikt voor 1 tot 4 spelers. De standaardeditie van het spel bevat spelregels in het Engels, Nederlands en Frans, en wordt geleverd in een stevige kartonnen verpakking met een gewicht van 2.33 kg. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 10 jaar en een maximale leeftijdsaanbeveling van 99 jaar, is Alea Council of Shadows een spel dat zowel jonge als oude spelers zal aanspreken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Spelhuis kun je Alea Council of Shadows - Bordspel kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Alea Council of Shadows - Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Alea Council of Shadows - Bordspel in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Alea Council of Shadows - Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,00 voor Alea Council of Shadows - Bordspel is gemeten op 10-09-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 18,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Ravensburger |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.33 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Frans |
Productinformatie
| Merk | Ravensburger |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 275205 |
| EAN | 4005556275205 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 221 mm |
| Verpakking hoogte | 72 mm |
| Verpakking lengte | 315 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556275205 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Alea Council of Shadows - Bordspel aankoopt