AKTIVITEITENKUBUS XXL 35x35x54cm, hout en metaal, 1+
- EAN: 4013594599641
- Categorie(n): Activity Centers
Prijs doorgegeven op : 21-05-2026 05:52:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De GOKI Aktiviteitenkubus XXL is ideaal voor nieuwsgierige en actieve kinderen vanaf 1 jaar. Dit kleurrijke speelgoed biedt een verkenningstocht vol plezier en educatie. Met een hoogte van 54 cm en een ontwerp van robuust hout en metaal, ondersteunt deze kubus meerdere kinderen tegelijkertijd, waardoor samen spelen wordt gestimuleerd.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je AKTIVITEITENKUBUS XXL 35x35x54cm, hout en metaal, 1+ kopen voor de prijs van € 129,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om AKTIVITEITENKUBUS XXL 35x35x54cm, hout en metaal, 1+ te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 21 mei 2026.
- Op dit moment is AKTIVITEITENKUBUS XXL 35x35x54cm, hout en metaal, 1+ in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat AKTIVITEITENKUBUS XXL 35x35x54cm, hout en metaal, 1+ bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 129,00 voor AKTIVITEITENKUBUS XXL 35x35x54cm, hout en metaal, 1+ is gemeten op 09-05-2026. De hoogste prijs was € 150,30 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 21,30. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Goki |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Hout |
| Maakt geluid | Nee |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Goki |
| EAN | 4013594599641 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Goki |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 41.00 cm |
| Product hoogte | 37.00 cm |
| Product lengte | 41.50 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type activity-center | Speelset |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 41.00 cm |
| Verpakking hoogte | 37.00 cm |
| Verpakking lengte | 41.50 cm |
| Voedingstype | USB |
EAN
| EAN | 4013594599641 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je AKTIVITEITENKUBUS XXL 35x35x54cm, hout en metaal, 1+ aankoopt