Airfix - Bismarck (2/19) * (Af04204v) - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 5055286652813
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Airfix Bismarck modelbouwset kunnen kinderen zich urenlang vermaken. Dit bouwpakket bevat 170 onderdelen en heeft een moeilijkheidsgraad van niveau 3, geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar. Met een schaal van 1:600 kunnen kinderen deze Battle Ship nauwkeurig en gedetailleerd bouwen. De afmetingen van het eindproduct zijn 415mm x 60mm.
De set wordt geleverd zonder verf en lijm, dus zorg ervoor dat je Humbrol verf (11, 24, 27, 31, 33, 34, 55, 56, 60, 64, 65, 71, 73, 123) en lijm bij de hand hebt voor het bouwproces. Doordat de set geen verf en lijm bevat, kunnen kinderen hun creativiteit de vrije loop laten door zelf kleuren te kiezen voor hun Bismarck.
De Airfix Bismarck wordt geleverd in een stevige verpakking met een gewicht van 0 kg. Het materiaal van de modelbouwset is metaal en het hoofdmateriaal is kunststof. De set bevat geen batterijen of accu's en is geen STEM-speelgoed. De gedetailleerde instructies zijn universeel van taal, zodat kinderen over de hele wereld gemakkelijk aan de slag kunnen. Het thema van dit modelbouwpakket is Militaire voertuigen en de uitvoering van het product is 'Do it yourself'.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com TopRC
- Bij TopRC kun je Airfix - Bismarck (2/19) * (Af04204v) - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 20,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Airfix - Bismarck (2/19) * (Af04204v) - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Airfix - Bismarck (2/19) * (Af04204v) - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,99 voor Airfix - Bismarck (2/19) * (Af04204v) - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 20,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Airfix |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 170 |
| Materiaal | Metaal |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 3 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | Airfix |
| EAN | 5055286652813 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21.A04204V |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Modelbouwschaal | Overige schaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 60 mm |
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 415 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Militaire voertuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
EAN
| EAN | 5055286652813 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Airfix - Bismarck (2/19) * (Af04204v) - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt