Ontdek het ideale zwembad voor uw zomerse dagen met de Ø 305 x 76 cm Intex Prism Frame COMFORT zwembad set. Dit ronde opzetzwembad biedt voldoende ruimte voor 8 tot 10 personen en brengt plezier voor vrienden en familie. Het stevige PVC materiaal zorgt ervoor dat het zwembad jarenlang meegaat en bestand is tegen de elementen.
Met het innovatieve Easy Lock systeem is het opzetten van uw zwembad een fluitje van een cent. Binnen slechts 30 minuten geniet u al van het verfrissende water! De set wordt geleverd met een hoogwaardige cartridge filterpomp met een capaciteit van 1,250 liter per uur, waardoor het water altijd schoon en helder blijft.
De zwembadset bevat daarnaast een compleet onderhoudsset van Kokido, waarmee u het onderhoud gemakkelijk kunt uitvoeren. Voeg ook de Aquatural langwerkende chloor toe aan uw routine, met een pot van 1 kg die 50 tabletten van 20 gram bevat. Dit garandeert een zorgeloze zomertijd zonder stress.
Met een inhoud van 4485 liter biedt dit zwembad volop speelruimte. De fabrieksgarantie van 1 jaar geeft u extra gemoedsrust, terwijl de veelzijdige taalhandleiding in het Nederlands, Engels, Duits en Frans ervoor zorgt dat u met gemak het zwembad kunt opzetten en onderhouden.
Maak deze zomer onvergetelijk met de Intex Prism Frame COMFORT zwembad set. Perfect voor tuinfeesten, ontspannende dagen met familie of gewoon om te genieten van de zon. Bezoek onze website om uw zwembad vandaag nog aan te schaffen en ervaar het gemak en plezier dat dit zwembad te bieden heeft.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ø 305 x 76 cm Intex Prism Frame COMFORT zwembad set rond kopen voor de prijs van € 135,19. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ø 305 x 76 cm Intex Prism Frame COMFORT zwembad set rond te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ø 305 x 76 cm Intex Prism Frame COMFORT zwembad set rond bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 135,19 voor Ø 305 x 76 cm Intex Prism Frame COMFORT zwembad set rond is gemeten op 22-05-2026. De hoogste prijs was € 135,19 op 22-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Intex |
|---|
Zwembad
| Inhoud | 4485 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
Algemene kenmerken
| Merk | Intex |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 22.36 kg |
| EAN | 5430004698302 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 26702GSCMF |
| Kwaliteitslabel | CE |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Intex Trading B.V. |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Grijs |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 305 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
EAN
| EAN | 5430004698302 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ø 305 x 76 cm Intex Prism Frame COMFORT zwembad set rond aankoopt