999 Armadillo - Dobbelspel - Gezelschapspel - 999 games
- EAN: 6151207168186
- Categorie(n): Dobbelspellen
Ontdek het spannende Armadillo Dobbelspel van 999 Games, een gezelschapsspel dat draait om tellen, inschatten en tactiek! Dit eenvoudig te leren spel vereist dat je goed nadenkt over welke dobbelstenen je gooit om het beste resultaat te behalen. Geluk speelt zatuurlijk een rol, maar door strategisch te spelen en de worpen van je medespelers te observeren, kun je hun kaarten proberen in te schatten.
Bij Armadillo krijg je aan het begin van elke ronde tien kaarten met waarden tussen 1 en 20. Het is aan jou om te beslissen welke en hoeveel dobbelstenen je werpt. De dobbelstenen hebben verschillende zijden waardoor je kunt inschatten welk totaal je nodig hebt om een kaart af te leggen. Als het gegooide resultaat precies overeenkomt met de waarde van een kaart, mag je deze afleggen. Maar let op, je kunt ook een kaart afleggen als een andere speler hetzelfde resultaat gooit dat jij in je handen hebt!
Ben je niet in staat om een kaart af te leggen of wil je dit niet doen? Dan kun je ervoor kiezen om een fiche te nemen. Met deze fiches kun je later in het spel de waarde van een kaart verhogen of verlagen. Met vier fiches kun je zelfs een kaart naar keuze afleggen. De speler die als eerste al zijn kaarten kwijt is, wint de ronde en kan zich kronen tot de Armadillo kampioen van de avond!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat 999 Armadillo - Dobbelspel - Gezelschapspel - 999 games bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,50 voor 999 Armadillo - Dobbelspel - Gezelschapspel - 999 games is gemeten op 03-02-2025. De hoogste prijs was € 22,00 op 20-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | 999 Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Abstract spel Coöperatief spel Geluksspel Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 spel |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Nvt |
| EAN | 6151207168186 |
| Editie | Standaard |
| Materiaal | Karton Hout |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Kleur | Multi |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. Om te voorkomen dat het kind verstrikt raakt en zich bezeert, verwijder dit speelgoed wanneer het kind op handen en voeten begint te kruipen. Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik. |
| Verpakking breedte | 134 mm |
| Verpakking hoogte | 31 mm |
| Verpakking lengte | 134 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6151207168186 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 999 Armadillo - Dobbelspel - Gezelschapspel - 999 games aankoopt