70075 Retiarius
- EAN: 4005086700758
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Retiarius gaat op een ouderwetse manier de strijd aan, gewapend met een drietand en een ijzeren net. Met een afmeting van 9 x 6 x 16 cm (lengte x breedte x hoogte) is dit speelfiguur niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar. Het materiaal van de Retiarius is gemaakt van kunststof en het maakt geen geluid tijdens het spelen.
Het merk achter dit speelfiguur is Schleich, met EAN 4005086700758 en MPN 70075. De Retiarius kan niet zelfstandig met internet verbinden en vereist geen app voor volledige functionaliteit. Er worden geen batterijen meegeleverd.
De Retiarius is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en heeft een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar. Het speelfiguur heeft een kleurrijk design en een kwaliteitslabel CE-markering. Het productthema van de Retiarius is geïnspireerd op film, tv en muziek, evenals het leger.
De verpakking van de Retiarius heeft een breedte, hoogte en lengte van elk 500 mm, met een gewicht van 1 kg. Het product zelf heeft een breedte van 6 cm, hoogte van 16 cm en lengte van 9 cm. Het is een ideaal speelfiguur voor liefhebbers van avontuur en historie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 70075 Retiarius kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 70075 Retiarius te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 70075 Retiarius bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,45 voor 70075 Retiarius is gemeten op 21-03-2025. De hoogste prijs was € 39,99 op 24-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 22,54. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Schleich |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Schleich |
| EAN | 4005086700758 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70075 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Leger |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 500 mm |
| Verpakking hoogte | 500 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
EAN
| EAN | 4005086700758 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 70075 Retiarius aankoopt