7-in-1 Peuterdriewieler met Stuurhendel voor 1-5 Jaar - Vouwbare Wielen - Kinderfiets met Wielkoppeling - Grotere Wielen - Verwijderbare Pedalen - Verstelbare Zitting - Groene Peutertricycle
- EAN: 8721236042306
- Categorie(n): Loopfietsen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar het plezier van deze 7-in-1 peuterdriewieler, ontworpen voor kinderen van 1 tot 5 jaar. Deze multifunctionele fiets ondersteunt de ontwikkeling van balans, mobiliteit en motoriek. Dankzij het innovatieve ontwerp kunnen ouders en kinderen samen genieten van rijplezier, of de kleintjes zelfstandig leren rijden. Met de verstelbare functies, waaronder een duwstang en verwijderbare pedalen, groeit deze fiets perfect mee met je kind.
De 7-in-1 peuterdriewieler biedt zeven verschillende rijmogelijkheden, zodat het aansluiten bij de ontwikkelingsstappen van je kind een fluitje van een cent wordt. In het begin kan de fiets gebruikt worden met de duwstang, zodat ouders het stuur gemakkelijk kunnen aansteken en het kind zich veilig voelt. Naarmate ze meer vertrouwen krijgen, kunnen de pedalen worden verwijderd, waardoor ze zelfstandig kunnen fietsen en hun balans verder kunnen verbeteren.
Met grote, schokabsorberende EVA-wielen biedt deze tricycle een comfortabele rit, zelfs op ongelijke terreinen. De wielen dempen schokken en maken het rijden veiliger voor je kind. De verstelbare zitting kan aangepast worden van 30 cm tot 38 cm, zodat de fiets meegroeit met je kleintje. Bovendien zorgt het unieke stuurmechanisme voor een soepele en gecontroleerde stuure ervaring, Vital voor zowel de beginnende als ervaren jonge fietser.
Geproduceerd van duurzaam luchtvaartaluminium, is deze driewieler lichtgewicht maar stevig, geschikt voor kinderen tot 25 kg. Het vouwbare ontwerp maakt het eenvoudig om de fiets op te bergen of mee te nemen op reis. Het is een perfecte keuze voor avontuurlijke momenten in de buurt of op vakantie. Veiligheid is ook gegarandeerd dankzij het maximaal stuurhoek van 42 graden, wat helpt om het kind veilig op koers te houden tijdens het rijden.
Ontdek de vrijheid van bewegen voor je kind met de 7-in-1 peuterdriewieler. Geef je kind de kans om te leren, te groeien en van het buitenleven te genieten met een betrouwbare en veilige fiets. Wacht niet langer en zorg ervoor dat je kleintje de wereld kan ontdekken terwijl ze spelen en leren!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 7-in-1 Peuterdriewieler met Stuurhendel voor 1-5 Jaar - Vouwbare Wielen - Kinderfiets met Wielkoppeling - Grotere Wielen - Verwijderbare Pedalen - Verstelbare Zitting - Groene Peutertricycle kopen voor de prijs van € 204,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 7-in-1 Peuterdriewieler met Stuurhendel voor 1-5 Jaar - Vouwbare Wielen - Kinderfiets met Wielkoppeling - Grotere Wielen - Verwijderbare Pedalen - Verstelbare Zitting - Groene Peutertricycle te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 7-in-1 Peuterdriewieler met Stuurhendel voor 1-5 Jaar - Vouwbare Wielen - Kinderfiets met Wielkoppeling - Grotere Wielen - Verwijderbare Pedalen - Verstelbare Zitting - Groene Peutertricycle bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 204,95 voor 7-in-1 Peuterdriewieler met Stuurhendel voor 1-5 Jaar - Vouwbare Wielen - Kinderfiets met Wielkoppeling - Grotere Wielen - Verwijderbare Pedalen - Verstelbare Zitting - Groene Peutertricycle is gemeten op 12-07-2025. De hoogste prijs was € 204,95 op 12-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | ShopHaven |
|---|
Gebruik
| Max. belastbaar gewicht | 0 kg |
Eigenschappen
| Aantal wielen | 3 |
| Type banden | Luchtbanden |
| Loopfiets opties | Geen opties |
Algemene kenmerken
| Merk | ShopHaven |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Verpakkingsgewicht | 6 kg |
| EAN | 8721236042306 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| Taal handleiding | Nederlands |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 44 cm |
| Product gewicht | 6 kg |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 61 cm |
| Verpakking breedte | 44 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 61 cm |
EAN
| EAN | 8721236042306 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 7-in-1 Peuterdriewieler met Stuurhendel voor 1-5 Jaar - Vouwbare Wielen - Kinderfiets met Wielkoppeling - Grotere Wielen - Verwijderbare Pedalen - Verstelbare Zitting - Groene Peutertricycle aankoopt