538 Spel XL
- EAN: 6416739404943
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voer verschillende opdrachten uit en deel het succes op social media! Met een spelbord met 3 lagen! Een uniek spel dat het plezier van een bordspel combineert met moderne social media! Vol geweldige inhoud voor elke volwassen spelavond. Dit spel is perfect voor een spelavond met vrienden of familie. De Spel XL biedt een speeltijd van 45 minuten en is geschikt voor alle leeftijden, van 15 tot 99 jaar. De verpakking bevat onder andere 350 opdrachtkaarten, een dubbeldecks speelbord, een zandloper, 2 dobbelstenen, 4 pionnen, 60 fiches en de spelregels.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 538 Spel XL kopen voor de prijs van € 16,89. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 538 Spel XL te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 538 Spel XL bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor 538 Spel XL is gemeten op 29-01-2026. De hoogste prijs was € 19,95 op 26-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Tactic |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.37 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 350 opdrachtkaarten,dubbeldecks speelbord, zandloper, 2 dobbelstenen, 4 pionnen, 60 fiches en de spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Tactic |
| EAN | 6416739404943 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2012 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 15 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 12 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 281 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 298 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 6416739404943 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 538 Spel XL aankoopt