50 streng geheime tips voor detectives
- EAN: 8720615480517
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:29:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek geheime tips uit de detectivewereld met dit spannende spel van Tucker's Fun Factory. Leer hoe je oplichters opspoort, achtervolgers afschudt en getuigen aan de praat krijgt. Deze set van 50 streng geheime tips leert je ook hoe je sporen veiligstelt, vallen zet voor inbrekers en leugenaars doorziet. Daarnaast kun je je observatievermogen trainen, geheime codes ontwikkelen en zelfs detectiveapparatuur maken. Perfect voor kinderen en volwassenen die van een strategische uitdaging houden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je 50 streng geheime tips voor detectives kopen voor de prijs van € 8,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 50 streng geheime tips voor detectives te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is 50 streng geheime tips voor detectives in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat 50 streng geheime tips voor detectives bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor 50 streng geheime tips voor detectives is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 8,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Tucker's Fun Factory |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Tucker's Fun Factory |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TFF-480616 |
| EAN | 8720615480517 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 96 mm |
| Verpakking hoogte | 21 mm |
| Verpakking lengte | 133 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720615480517 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 50 streng geheime tips voor detectives aankoopt