5 Seconden - Bordspellen - Gezelschapsspel voor Familie - Inclusief Junior Kaartspel - Spelletjes voor kinderen
- EAN: 3760046785336
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:37:29 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
5 Seconden is een gezellig familiespel, waarbij je snel moet denken en spreken. Het spel bevat meer dan 700 grappige en originele vragen, waarbij je binnen 5 seconden 3 antwoorden moet geven. De vraag lijkt eenvoudig, maar zo makkelijk is het nog niet door de tijdsdruk. Lukt het jou om vloeiend 3 antwoorden te noemen of begin je net als de meesten te stotteren en te hakkelen? Speel nu met de gehele familie dankzij de extra junior kaarten. Garandeert een avond lang lol!
Lukt het jou om binnen vijf seconden drie juiste antwoorden te geven? Probeer zoveel mogelijk vragen juist te beantwoorden om als eerste de finish te bereiken. Dit spelletje is perfect om cadeau te geven!
Het zou makkelijk moeten zijn om 3 beroemde sporters te noemen, maar kun je dat ook onder druk van de timer die de tijd in 5 seconden weg tikt? Ondertussen kijken de andere spelers je grijnzend aan in de hoop dat je faalt! Indien je in de opdracht slaagt, mag je je pion 1 vakje vooruit zetten. Wees snel en creatief, en probeer zo snel mogelijk de finish te halen. Doe je dat als eerste, dan win je het spel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Intertoys Spelhuis Toychamp
- Bij Spelhuis kun je 5 Seconden - Bordspellen - Gezelschapsspel voor Familie - Inclusief Junior Kaartspel - Spelletjes voor kinderen kopen voor de prijs van € 21,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 5 Seconden - Bordspellen - Gezelschapsspel voor Familie - Inclusief Junior Kaartspel - Spelletjes voor kinderen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 5 Seconden - Bordspellen - Gezelschapsspel voor Familie - Inclusief Junior Kaartspel - Spelletjes voor kinderen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,19 voor 5 Seconden - Bordspellen - Gezelschapsspel voor Familie - Inclusief Junior Kaartspel - Spelletjes voor kinderen is gemeten op 20-05-2025. De hoogste prijs was € 21,99 op 10-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,80. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.91 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 376 kaarten (200 junior vragen + 552 vragen voor alle leeftijden), 12 PAS-Kaarten, 12 WISSEL-kaarten, 6 pionnen, 1 speelbord, 1 timer, spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Megableu |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3760046785336 |
| EAN | 3760046785336 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | September |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Junior editie Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3760046785336 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 5 Seconden - Bordspellen - Gezelschapsspel voor Familie - Inclusief Junior Kaartspel - Spelletjes voor kinderen aankoopt