4D Build Harry Potter - Harry Potter - 3D Puzzel - 87 stuks - kartonnen bouwpakket
- EAN: 0681147013261
- Categorie(n): 3D Puzzel
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de 4D Build Harry Potter 3D puzzel kunnen jongens en meisjes vanaf 12 jaar het iconische personage Harry Potter in elkaar zetten. Deze 87-delige puzzel is een kartonnen bouwpakket met stukjes van foam en karton in de kleur Harry Potter. Het pakket bevat 8 3D-puzzelbladen en een gebruiksaanwijzing, waardoor het perfect is voor kinderen die dol zijn op Harry Potter. Met een productbreedte van 15.4 cm, hoogte van 19.5 cm en lengte van 12.7 cm is deze puzzel ideaal voor fans van de fantasie- en televisie- en filmthema's. Bovendien is het speelgoed veilig voor kinderen en heeft het een CE-markering.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Intertoys
- Bij Bol.com kun je 4D Build Harry Potter - Harry Potter - 3D Puzzel - 87 stuks - kartonnen bouwpakket kopen voor de prijs van € 18,29. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 4D Build Harry Potter - Harry Potter - 3D Puzzel - 87 stuks - kartonnen bouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 4D Build Harry Potter - Harry Potter - 3D Puzzel - 87 stuks - kartonnen bouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,69 voor 4D Build Harry Potter - Harry Potter - 3D Puzzel - 87 stuks - kartonnen bouwpakket is gemeten op 21-11-2025. De hoogste prijs was € 19,99 op 09-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,30. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Foam |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Harry Potter |
| Materiaal | Foam Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 87 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 8 3D-puzzelbladen, gebruiksaanwijzing |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6069824 |
Character
| Personage | Harry Potter |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Oktober |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Kingsfordweg 151, 1043GR, Amsterdam NL |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | customercare@spinmaster.com |
| Fan Merchandise | Ja |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Spin Master International B.V. |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 15.4 cm |
| Product hoogte | 19.5 cm |
| Product lengte | 12.7 cm |
| Puzzelthema | Fantasie Televisie en Film |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0800 022 3683 |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type puzzel | 3D-puzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 156 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 235 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0681147013261 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 4D Build Harry Potter - Harry Potter - 3D Puzzel - 87 stuks - kartonnen bouwpakket aankoopt