4 op 'n rij - Franstalig bordspel
- EAN: 5010993697601
- Categorie(n): Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het spel 4 op 'n rij is een klassiek strategiespel waarbij twee spelers het tegen elkaar opnemen om de bovenhand te krijgen op het speelbord. De ene speler kiest voor gele schijven en de andere voor rode schijven. Door strategisch te spelen en de schijven van je tegenstander te blokkeren, moet je proberen als eerste vier schijven op een rij te krijgen om te winnen.
Dit Franstalige bordspel heeft een speeltijd van ongeveer 15 minuten en is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar. Het is een educatief spel dat perfect is voor een speelafspraakje, een regenachtige dag of gewoon wanneer kinderen zin hebben in een leuk en uitdagend spel met een vriend.
In de verpakking vind je een speelraam, 2 staanders, een schuifbalkje, 21 gele schijfjes, 21 rode schijfjes en spelregels. Het spel is gemaakt van duurzaam kunststof en wordt geproduceerd door Hasbro Gaming, een gerenommeerd merk op het gebied van bordspellen.
Dit spel vereist geen batterijen en kan volledig zelfstandig gespeeld worden, zonder dat er een app of internetverbinding voor nodig is. Het is een spel dat zowel jongens als meisjes van alle leeftijden aanspreekt, met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar. 4 op 'n rij is een tijdloos spel dat in 2018 is geïntroduceerd en sindsdien vele spelers wereldwijd heeft vermaakt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 4 op 'n rij - Franstalig bordspel kopen voor de prijs van € 25,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 4 op 'n rij - Franstalig bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 4 op 'n rij - Franstalig bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor 4 op 'n rij - Franstalig bordspel is gemeten op 08-11-2025. De hoogste prijs was € 36,00 op 06-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Hasbro Gaming |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Frans |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | speelraam, 2 staanders, schuifbalkje, 21 gele schijfjes, 21 rode schijfjes en spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| EAN | 5010993697601 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 282 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993697601 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 4 op 'n rij - Franstalig bordspel aankoopt