3x Bingo stiften/markers - Blauw - Geel - Rood - Bingo Dabbers
- EAN: 8715427064789
- Categorie(n): Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:33:38 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak een potje bingo nog leuker met deze bingo markers! Elk getal wat jij kan afstrepen, kun je nu aanstippen met de bingo marker. Wie heeft het eerste bingo? Inhoud: 3 bingo markers in verschillende kleuren. Met deze handige bingo stiften zet u snel en makkelijk stippen op de nummers met bingo.
De 3x Bingo stiften in blauw, geel en rood zijn van het merk Grafix en zijn gemaakt van kunststof. Let op: dit is geen speelgoed en niet geschikt voor kinderen.
Deze Bingo Dabbers van Grafix worden geleverd op kaart en wegen in totaal 0.09 kg. De speeltijd van het spel is 0 minuten en de spelsoort is Bingo. De taal van het spel en de handleiding is Nederlands. In de verpakking zitten 3 stiften dabbers deppers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be
- Bij Bol.com kun je 3x Bingo stiften/markers - Blauw - Geel - Rood - Bingo Dabbers kopen voor de prijs van € 5,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 3x Bingo stiften/markers - Blauw - Geel - Rood - Bingo Dabbers te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 3x Bingo stiften/markers - Blauw - Geel - Rood - Bingo Dabbers bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 2,53 voor 3x Bingo stiften/markers - Blauw - Geel - Rood - Bingo Dabbers is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 8,99 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,46. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 0 minuut |
| Spelsoort | Bingo spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakkingsinhoud | 3 stiften dabbers deppers |
Productinformatie
| Merk | Grafix |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 150014 |
| EAN | 8715427064789 |
| Editie | Stiften |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Architronlaan 2-40, 5321 JJ, Hedel, The Netherlands |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@creativecraftgroup.com |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 20 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Creative Craft Group |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +31 (0)73 599 85 66 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (14) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 108 mm |
| Verpakking hoogte | 16 mm |
| Verpakking lengte | 203 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8715427064789 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 3x Bingo stiften/markers - Blauw - Geel - Rood - Bingo Dabbers aankoopt