3D Puzzel Bouwpakket Koala- hout
- EAN: 8720849020541
- Categorie(n): 3D Puzzel
Met het 3D Puzzel Bouwpakket Koala van De Bouwplaats kunnen kinderen vanaf 6 jaar oud en zowel jongens als meisjes creatief aan de slag. Het houten bouwpakket bevat 43 voorgestanste bouwplaten, die zonder lijm in elkaar gezet kunnen worden volgens de genummerde bouwtekening. Na het in elkaar zetten ontstaat er een stevige constructie van een Koala met afmetingen van 8 x 6 x 11 cm.
Dit eenvoudige bouwpakket heeft een bouwtijd van 45-60 minuten en komt in een houtkleurige uitvoering, het materiaal is namelijk hout. Het pakket bevat geen losse stukjes en kan snel in elkaar gezet worden zonder extra benodigdheden. Zo kunnen kinderen en volwassenen samen genieten van het bouwen van deze 3D-puzzel.
De Koala 3D puzzel is ideaal als creatief speelgoed en zal ongetwijfeld voor uren speelplezier zorgen. Dit product heeft het CE-kwaliteitslabel, is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en kan worden gebruikt door alle leeftijden tot 100 jaar. Er zijn geen batterijen vereist, en het kan niet zelfstandig met internet verbinden.
De verpakking van de 3D Puzzel Bouwpakket Koala heeft een breedte van 180 mm, hoogte van 5 mm en lengte van 210 mm. De EAN-code van dit product is 8720849020541. Met dit leuke bouwpakket kunnen kinderen op een educatieve manier kennismaken met constructie en puzzelen, en tegelijkertijd genieten van het creëren van een prachtige Koala.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat 3D Puzzel Bouwpakket Koala- hout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor 3D Puzzel Bouwpakket Koala- hout is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 8,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | De Bouwplaats |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Houtkleur |
| Materiaal | Hout |
| Aantal puzzel stukjes | 43 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Houten voorgestanste bouwplaten, inclusief bouwinstructie |
| MPN (Manufacturer Part Number) | M043 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Koala |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Puzzelthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type puzzel | 3D-puzzel |
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 210 mm |
EAN
| EAN | 8720849020541 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 3D Puzzel Bouwpakket Koala- hout aankoopt