3D Puzzel Bouwpakket Eekhoorn- hout
- EAN: 8720849020435
- Categorie(n): 3D Puzzel
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de creatieve wereld van bouwen en puzzelen met het houten 3D Puzzel Bouwpakket Eekhoorn. Dit bouwpakket is speciaal ontworpen voor kinderen vanaf 6 jaar en kan zowel door jongens als meisjes worden gebruikt. Met de 20 houten onderdelen creëer je eenvoudig en snel je eigen eekhoorn.
De afmetingen van het eindresultaat zijn 10 x 6 x 11 cm en met een gewicht van slechts 0.14 kg is het makkelijk te hanteren voor kinderen. Het natuurlijke houtkleurige materiaal zorgt voor een authentieke uitstraling en draagt bij aan de educatieve waarde van het product. Geen lijm nodig, alleen hier en daar een druppeltje om de allerkleinste onderdelen stevig vast te zetten.
In de verpakking vind je twee houten voorgestanste bouwplaatjes en een duidelijke bouwinstructie, waardoor je binnen 20 tot 30 minuten de eekhoorn in elkaar kunt zetten. Dit 3D bouwpakket stimuleert de hand-oog coördinatie en probleemoplossende vaardigheden van zowel kinderen als volwassenen. Bestel nu en beleef urenlang plezier met het 3D Puzzel Bouwpakket Eekhoorn!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 3D Puzzel Bouwpakket Eekhoorn- hout kopen voor de prijs van € 8,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 3D Puzzel Bouwpakket Eekhoorn- hout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 3D Puzzel Bouwpakket Eekhoorn- hout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,50 voor 3D Puzzel Bouwpakket Eekhoorn- hout is gemeten op 05-01-2026. De hoogste prijs was € 8,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,49. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | De Bouwplaats |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Houtkleur |
| Materiaal | Hout |
| Aantal puzzel stukjes | 20 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Twee houten voorgestanste bouwplaatjes+ bouwinstructie |
| MPN (Manufacturer Part Number) | M037 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Eekhoorn |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Puzzelthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type puzzel | 3D-puzzel |
| Verpakking breedte | 170 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 210 mm |
EAN
| EAN | 8720849020435 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 3D Puzzel Bouwpakket Eekhoorn- hout aankoopt