3D Bamboo Breinpuzzel Ball
- EAN: 5425004731296
- Categorie(n): Bordspellen Breinbrekers
Prijs doorgegeven op : 19-05-2026 06:37:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal de Bamboo Breinpuzzel Ball*** uit elkaar en probeer deze weer in elkaar te zetten! Zoals vele andere bamboe puzzels is dit een oude klassieker, maar nu in 2 kleuren bamboe. Bamboe puzzels zijn makkelijk mee te nemen zodat je overal kan puzzelen of anderen kan laten puzzelen. Het is gemaakt van milieuvriendelijke bamboe.
Uit elkaar halen en weer in elkaar zetten! Een oude klassieker, maar nu gemaakt in 2 kleurig Bamboo. Moeilijkheidsgraad: 2 sterrenMateriaal: hout
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je 3D Bamboo Breinpuzzel Ball kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 3D Bamboo Breinpuzzel Ball te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 19 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 3D Bamboo Breinpuzzel Ball bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,69 voor 3D Bamboo Breinpuzzel Ball is gemeten op 06-12-2024. De hoogste prijs was € 25,16 op 19-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,47. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Eureka |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1997473129 |
| EAN | 5425004731296 |
| Materiaal | Hout |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 99 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 5 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5425004731296 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 3D Bamboo Breinpuzzel Ball aankoopt