2x Scoreblok Yahtzee - inclusief 12 dobbelstenen - dobbelspel
- EAN: 8719538523586
- Categorie(n): Dobbelspellen
Met deze 2x Scoreblok Yahtzee set heb je alles wat je nodig hebt voor urenlang plezier. De set bevat 2 scoreblokken Yahtzee met in totaal 100 vellen, samen met 12 dobbelstenen van 1,6 cm. Zo kun je eenvoudig de scores bijhouden tijdens het spelen van Yahtzee. De scoreblokken hebben een handig formaat van ongeveer 15 x 10,5 cm en zijn van het merk Haza. Ze zijn bedrukt met kleurrijke illustraties en gemaakt van stevig papier. Daarnaast bevat de set een Nederlandstalige handleiding, zodat je direct aan de slag kunt. Ideaal voor volwassenen en kinderen vanaf 3 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat 2x Scoreblok Yahtzee - inclusief 12 dobbelstenen - dobbelspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,49 voor 2x Scoreblok Yahtzee - inclusief 12 dobbelstenen - dobbelspel is gemeten op 10-10-2025. De hoogste prijs was € 13,03 op 15-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,54. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Papier |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 0 minuut |
| Spelsoort | Casino/kansspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 2x blok 2x6 dobbelstenen |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Haza |
| MPN (Manufacturer Part Number) | nvt |
| EAN | 8719538523586 |
| Materiaal | Papier |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kleur | Multi |
| Leerthema | Ruimtelijk inzicht |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8719538523586 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 2x Scoreblok Yahtzee - inclusief 12 dobbelstenen - dobbelspel aankoopt