2x pakjes professionele bridge speelkaarten - Kaartspellen - Bridgen
- EAN: 5411068600197
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 24-05-2026 05:54:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met deze 2 pakjes professionele bridge speelkaarten ben je klaar voor urenlang speelplezier. De kaarten zijn Engelstalig en speciaal gedrukt met punten voor Bridge, waardoor ze ideaal zijn voor Bridge liefhebbers. Elk pakje bevat 54 geplastificeerde kaarten met een afmeting van ongeveer 5,6 x 8,8 cm. Deze bridge kaartspellen zijn geschikt voor volwassenen en zorgen voor een leuke en uitdagende speelervaring. Daarnaast zijn de kaarten van karton en hebben ze een verpakkingsgewicht van 0.22 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 2x pakjes professionele bridge speelkaarten - Kaartspellen - Bridgen kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 2x pakjes professionele bridge speelkaarten - Kaartspellen - Bridgen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 24 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 2x pakjes professionele bridge speelkaarten - Kaartspellen - Bridgen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,79 voor 2x pakjes professionele bridge speelkaarten - Kaartspellen - Bridgen is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 13,99 op 02-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,20. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Speelkaarten |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| EAN | 5411068600197 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | 700042511 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 2.4 cm |
| Verpakking hoogte | 9.7 cm |
| Verpakking lengte | 13 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5411068600197 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 2x pakjes professionele bridge speelkaarten - Kaartspellen - Bridgen aankoopt