Deze CLEMENTONI PAW PATROL PUZZEL 2X20ST is perfect voor kinderen vanaf 8 jaar oud. Het is geschikt voor zowel jongens als meisjes en heeft een verpakkingsgewicht van 0.34 kg. De puzzel bestaat uit 10 kartonnen puzzelstukjes met een print van PAW Patrol. Daarnaast is deze puzzel geschikt voor zowel kinderen als volwassenen, met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. Het puzzelthema is Cartoon en het type puzzel is een Legpuzzel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 2005958_010.jpg CLEMENTONI PAW PATROL PUZZEL 2X20ST kopen voor de prijs van € 14,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 2005958_010.jpg CLEMENTONI PAW PATROL PUZZEL 2X20ST te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 2005958_010.jpg CLEMENTONI PAW PATROL PUZZEL 2X20ST bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,00 voor 2005958_010.jpg CLEMENTONI PAW PATROL PUZZEL 2X20ST is gemeten op 20-11-2025. De hoogste prijs was € 14,95 op 22-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,95. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Clementoni |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 10 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | zoals vermeld in beschrijving |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 24776 |
Character
| Personage | PAW Patrol |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 247 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 284 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8005125247769 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 2005958_010.jpg CLEMENTONI PAW PATROL PUZZEL 2X20ST aankoopt