12-kantige dobbelstenen (SET van 10 st.)
- EAN: 8720726732116
- Categorie(n): Dobbelstenen
Met deze set van 12-kantige dobbelstenen in 5 kleuren kun je eindeloos plezier beleven en tegelijkertijd je rekenvaardigheden verbeteren. De set bevat 10 dobbelstenen, elk met een verschillende kleur zoals te zien is op de bijgevoegde foto. De dobbelstenen zijn gemaakt van duurzaam kunststof en zijn voorzien van cijfers als opdruk, waardoor ze perfect zijn voor educatieve doeleinden. Dankzij de CE-markering weet je zeker dat je een kwaliteitsproduct in handen hebt dat veilig is voor gebruik. Gebruik deze dobbelstenen voor pluswerk of gewoon voor een gezellig spelletje thuis!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat 12-kantige dobbelstenen (SET van 10 st.) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,95 voor 12-kantige dobbelstenen (SET van 10 st.) is gemeten op 17-12-2024. De hoogste prijs was € 12,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Overige kenmerken
| Aantal vlakken | 6 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | 12-kantig, 10 st. |
| Materiaal | Kunststof |
| Opdruk | Cijfers |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
EAN
| EAN | 8720726732116 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 12-kantige dobbelstenen (SET van 10 st.) aankoopt